Mecenasi


Tak jak w sporcie, w temacie książki nie obyło się bez walki...

Po zebraniu materiału do książki pod koniec 2011 roku, pozostały prace redakcyjne, złamanie materiału oraz ostatni etap - drukowanie. Niestety w okolicach 15 stycznia okazało się, iż istnieje realne zagrożenie, że będzie brakować środków finansowych na przeprowadzenie wymienionych prac, tak aby "Maraton z blatu 2.0" mógł pojawić się w księgarniach w kwietniu... Istniało również niebezpieczeństwo, że temat pójdzie całkowicie na odstrzał.

W związku z powyższym, postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i pozyskać Mecenasów, który wyłożą środki na wsparcie wydania książki. Po godzinach wykonałem mnóstwo telefonów. Temat nie był prosty. Bardzo cieszy fakt, że znalazły się przychylne osoby. Ostatecznie udało mi się zamknąć tematy wsparcia finansowego dla książki w połowie marca 2012.

Podziękowania.

Jedną z pierwszych osób, do której zadzwoniłem z temacie Mecenatu był Grzegorz Golonko. Praktycznie po 30 sekundach podczas których przedstawiałem sprawę, Grzegorz zaproponował konkretne wsparcie finansowe dla projektu.

Serdeczne dzięki Grzegorz za szybką i konkretną deklarację.


W połowie lutego zdecydowałem się przedstawić temat Mecenatu Piotrowi i Adrianowi Brzózce. Temat spotkał się również z pozytywnym odbiorem, co zaowocowało zdobyciem kolejnych środków na sfinansowanie wydania książki.

Wielkie dzięki chłopaki. Cieszę się, że mogłem na Was liczyć w temacie.


Połowa marca przyniosła potwierdzenie od kolejnego Mecenasa. Okazał się nim mój kolega z peletonu - Paweł Baron.

Super, że temat zagrał. Dzięki Paweł.


Dzięki wymienionym osobom prace nad książką mogły ruszyć w połowie marca i książka ujrzy światło dzienne w najbliższym czasie.

Paweł Urbańczyk

 *

Wydawca pragnie złożyć podziękowania za wsparcie finansowe wydania książki dla firm:

G&G Promotion Grzegorz Golonko
Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix
Lecco-bikes.com
 
Wydawnictwo Inne Spacery, Jakub Karp

 


G&G Promotion Grzegorz GolonkoCentrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix


Lecco-bikes.com