Wywiad z Eweliną Ortyl i Pawłem Urbańczykiem dla Murapol Twomark Specialized.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu przeprowadzonego przez Anię Tomicę z jedną z bohaterek "Maratonu z blatu 2.0" - Eweliną Ortyl oraz współautorem książki - Pawłem Urbańczykiem!

 

 

 

 

 

 ”Maraton z blatu 2.0″, której autorem jest nasz były zawodnik, jeden z najlepszych Polskich maratończyków, Paweł Urbańczyk oraz Jakub Karp. Poza tekstem autora znajdziemy tam również wywiady z 6 innymi zawodnikami, w tym z naszą najbardziej utytułowaną zawodniczką Ewelina Ortyl, oraz z Tomaszem Jajonkiem, który zdobył Mistrzostwo Polski w Maratonie jadąc w koszulce Twomarku.
Poniżej przedstawiam krótkie wywiady z Pawłem i Eweliną, na temat udziału naszej zawodniczki w tym projekcie.

 


AT. Dlaczego z pośród tylu zdolnych i utytułowanych zawodniczek rywalizujących na długich dystansach, wybrałeś właśnie Ewelinę?

PU. Witaj. Decyzje o wyborze zawodników do wywiadów były dyskutowane wspólnie z Jakubem Karpem – wybory nie były proste. Faktycznie Ewelina była osobą zaproponowaną przeze mnie. Dlaczego?
Po pierwsze – świetne wyniki. Na Ewelinę pierwszy raz zwróciłem uwagę już w 2006 roku. Na Festivalu Rowerowym objechała Ilonę Cieślar, której wtedy pomagałem w treningu – tak na marginesie – Ilona nieźle kosiła, a tu takie zaskoczenie. Pomyślałem wtedy – co to za Ziółko:)

.......

do przeczytania całości wywiadu zapraszamy na stronę Murapol Twomark Specialized (kliknij)